olej, płótno; 80 x 100 cm sygn. i dat. p. d.: D. Miliński ’20; sygn. i dat. na odwrocie: z cyklu „URATUJ SŁONECZKO” / D. Miliński 2020.

37. Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957 r.)
Z cyklu: Uratuj słoneczko, 2020

„Jestem żołędziowo-kasztanowym ludkiem, mieszkającym sobie w dziupli, wybudowanej własną energią, własną fantazją, sposobem. Dziupla moja jest moim światem, moją przyjemnością. Moja rodzina, wszystko jest w tej dziupli. Jestem sobie ludkiem takim, który coś tam sobie uprawia, drapie w ziemi, często na płótnie, ale bez jakiegoś takiego apetytu na powagę świata.”

estymacja: 10 000 – 15 000 zł

cena wywoławcza: 6 000 zł

SPRZEDAŻ WARUNKOWA ZA: 6 500 zł