olej, płótno; 100 x 73 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: 22/08 / Sempoliński / wrzesień 99 / ja / N [w okręgu];

10.Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Ja, 1999

estymacja: 35 000 – 45 000 zł

cena wywoławcza: 20 000 zł

NIESPRZEDANE