olej, płótno; 40 x 27 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sławomir Elsner 2006 / „Panorama 57” 57 (Wielka przygoda archeologiczna), na odwrocie nalepki.

58. Sławomir ELSNER (ur. 1976 r.)
Panorama 57, 2006

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna, Polska
– Galerie Gebr. Lehmann, Drezno – kolekcja prywatna, Szwajcaria

WYSTAWIANY:
– 2006, Galerie Gebr. Lehmann, Drezno

estymacja: 8 000 - 10 000 zł

cena wywoławcza: 5 000 zł

SPRZEDANE ZA: 6 000 zł