akryl, płótno; 13 x 10 cm; sygn. i dat. p. d.: 2018 / E. DWURNIK ; na odwrocie opisany: 2018 / E. DWURNIK .
69. Edward DWURNIK (1943-2018)
Tulipan [pomarańczowy], 2018
Sprzedane:
10 000 zł
(12 000 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 69. Edward DWURNIK (1943-2018)| Tulipan [pomarańczowy], 2018 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK