akryl, płótno; 13 x 10 cm; sygn. i dat. p. d.: 2018 / E. DWURNIK ; na odwrocie opisany: 2018 / E. DWURNIK .

69. Edward DWURNIK (1943-2018)
Tulipan [pomarańczowy], 2018

Sprzedane: 10 000 zł

(12 000 zł z opłatą aukcyjną)