akwarela, tusz lawowany, srebrna farbka, papier; 47 x 55 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: JWilkoń.
70. Józef WILKOŃ (ur. 1930)
Konie
Sprzedane warunkowo:
8 500 zł
(10 200 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 70. Józef WILKOŃ (ur. 1930)| Konie podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK