akwarela, tusz lawowany, srebrna farbka, papier; 47 x 55 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: JWilkoń.

70. Józef WILKOŃ (ur. 1930)
Konie

Sprzedane warunkowo: 8 500 zł

(10 200 zł z opłatą aukcyjną)