olej, płótno; 80 x 100 cm; sygnowany l.d.: 'T.Sętowski'; sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Polowanie Świrów na ptaki" / olej, płótno 80 x 100 cm / Tomek Sętowski
78. Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
"Polowanie Świrów na ptaki"
Sprzedane:
74 000 zł
(88 800 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 78. Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)|"Polowanie Świrów na ptaki" podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK