olej, płótno; 80 x 100 cm; sygnowany l.d.: 'T.Sętowski'; sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Polowanie Świrów na ptaki" / olej, płótno 80 x 100 cm / Tomek Sętowski

78. Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
"Polowanie Świrów na ptaki"

Sprzedane: 74 000 zł

(88 800 zł z opłatą aukcyjną)