akryl, technika własna, płótno; 56,5 x 72 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: INFILTRON / IKONY INFILTRONU / IKONY ŚLUBNE / INFILTRACJA: / ŚLUB EWANGELICKI W KOŚCIELE MISJI ŁASKI (1998) / Alicja Żebrowska 2019.

81. Alicja ŻEBROWSKA (ur. 1956)
Infiltron - Ikony Infiltronu - Ikony ślubne. Infiltracja - ślub ewangelicki w Kościele Misji Łaski, 2019

akryl, technika własna, płótno; 56,5 x 72 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: INFILTRON / IKONY INFILTRONU / IKONY ŚLUBNE / INFILTRACJA: / ŚLUB EWANGELICKI W KOŚCIELE MISJI ŁASKI (1998) / Alicja Żebrowska 2019.

Sprzedane za: 10 000 zł

(12 000 zł z opłatą aukcyjną)