olej, płótno; 40 x 30 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: lucid dreaming / 2009 / Adrian Buschmann [flamastrem]. PROWENIENCJA: - Van Ham Kunstauktionen (Aukcja 19.05.2020) - Kolekcja SØR Rusche - zakup od artysty

82. Adrian BUSCHMANN (ur. 1976)
Lucid dreaming, 2009