olej, płótno; 90 x 60 cm; sygn. i dat. p.d.: AGNIESZKA NIENARTOWICZ 2017

87. Agnieszka NIENARTOWICZ (ur. 1991)
Adoracja II, 2017

Sprzedane za:

50 000 zł (60 000 zł z opłatą aukcyjną)