olej, płótno; 90 x 60 cm; sygn. i dat. p.d.: AGNIESZKA NIENARTOWICZ 2017
87. Agnieszka NIENARTOWICZ (ur. 1991)
Adoracja II, 2017
Sprzedane za:
50 000 zł
(60 000 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 87. Agnieszka NIENARTOWICZ (ur. 1991)|Adoracja II, 2017 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK