olej, płótno; 100 x 80 cm; opisany autorsko na odwrocie: "MY DREAM / HOLIDAY" / 2021/ Allen Mack

90. Allen MACK
My dream holiday, 2021

Allen Mack - porusza aktualne problemy dotyczące kondycji współczesnego świata i społeczeństwa, komentuje przekłamania historii w odniesieniu do dominujących ideologii, odnosi się do patologii konsumpcyjnego status quo. Wskazuje na obecne w świecie dualizmy: utopię i dystopię, przeszłość i przyszłość, człowieka i maszynę, organiczność i technologię.

Studiuje malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W 2019 roku współzałożył kolektyw artystyczny MZS Młodzi Zdolni Sexowni, jest również jednym z inicjatorów Galerii Piec w Poznaniu.

Sprzedane za:

6 500 zł (7 800 zł z opłatą aukcyjną)