olej, płótno; 50 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: /2021 / THE KRASNALS ; opisany na odwrocie: "Tożsamość Johnny'ego Bravo/ / Biseksualizm ? Niewątpliwie / Podwaja Twoje szanse na / randkę w sobotnią noc; / a nie binarność zwiększa szanse / na podwójne życie / Woody Allen" / The Krasnals / 2021 / Whielki Krasnal.

91. The KRASNALS (grupa powstała w 2008 r.)
Tożsamość Johnny'ego Bravo. Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja Twoje szanse na randkę w sobotnią noc, 2021

Sprzedane za:

8 000 zł (9 600 zł z opłatą aukcyjną)