spray, szablon, blacha; 138 x 50 cm; sygn. na odwrocie: Monstfur (każda część, szablonem). PROWENIENCJA: - Sztuka Ulicy, Dom Aukcyjny Desa Unicum (01.09.2020, pozycja 10)
97. MONSTFUR (grupa założona w 2006 r.)
Bez tytułu
Sprzedane za:
4 800 zł
(5 760 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 97. MONSTFUR (grupa założona w 2006 r.)|Bez tytułu podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK