spray, szablon, blacha; 138 x 50 cm (wymiary każdej pracy); sygn. na odwrocie: Monstfur (każda część, szablonem). PROWENIENCJA: - Sztuka Ulicy, Dom Aukcyjny Desa Unicum (01.09.2020, pozycja 10)

98. MONSTFUR (grupa założona w 2006 r.)
Bez tytułu

Sprzedane za: 3 800 zł

(4 560 zł z opłatą aukcyjną)