olej, płótno; 18 x 13 cm.
101. Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)
Golden Fleece I, 2020
Sprzedane za:
3 000 zł
(3 600 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 101. Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)|Golden Fleece I, 2020 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK