olej, płótno; 70 x 55 cm; sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 9. 1940 oraz p. d: Kasper Pochwalski.

1 .Kasper POCHWALSKI (1899 - 1971)
Akt kobiecy, 1940

NIESPRZEDANE