olej, płótno; 65 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: HENRYK PŁÓCIENNIK 77; na odwrocie, na krośnie malarskim opisany: H. PŁÓCIENNIK, na płótnie papierowa nalepka „DESA” z numerem 291 oraz z informacją o obrazie: Henryk PŁÓCIENNIK / Spaziergang des Pferdes / 81 x 65 oel [wypełniona pismem maszynowym] obok: numer 3377/… [dalej zatarte, flamastrem].

13. Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)
Spacer konia, 1977