akryl, olej, płótno; 28 x 21 cm; sygn. p. d.: Olbiński. Do obrazu dołączony jest certyfikat autorski. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, Polska. WYSTAWIANY I REPRODUKOWANY: - Rafał Olbiński, Muzeum Narodowe w Kielcach, Kielce 2021, s. 80.

15. Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Świadek nocy, ok. 1990