olej, płótno; 30 x 40,5 cm (wymiar całości kompozycji); sygn. i dat. na odwrocie: Z. NITKA / 93 (na każdej części).
18. Zdzisław NITKA (ur. 1962)
Bez tytułu, 1993
Sprzedane za
3 000 zł
(3 600 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 18. Zdzisław NITKA (ur. 1962)|Bez tytułu, 1993 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK