olej, korek; 120 x 100 cm; sygn., dat. i opisana przy prawej krawędzi u dołu: Światowida / 17 [inicjał artysty FSB] 03 / Ł [w okręgu], po lewej napis: SMOCZE NASIENIE.

20. Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Światowida, 2003