akryl, płótno; 76 x 102 cm; sygn. i dat. l. g.: Witold-K. 69; na odwrocie na płótnie numer: 2165. PROWIENIENCJA: - kolekcja prywatna, Polska.

24. WITOLD-K (ur. 1932)
Bez tytułu, z cyklu: Ludzie, 1969

Spójrz na siebie w obrazie, tak jak patrzysz na siebie w lustrze. Pomyśl o swoim życiu i zapomnij o malarzu! – Witold-K

Sprzedane za 43 000 zł (51 600 zł z opłatą aukcyjną)