olej, płótno; 61,5 x 70 cm; sygn. i dat. l. d.: Borysowski 1939.

4. Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)
Pejzaż wiosenny, 1939

Sprzedane za 3 800 zł (4 560 zł z opłatą aukcyjną)