olej, płótno; 61,5 x 70 cm; sygn. i dat. l. d.: Borysowski 1939.
4. Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)
Pejzaż wiosenny, 1939
Sprzedane za
3 800 zł
(4 560 zł z opłatą aukcyjną)
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 4. Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)|Pejzaż wiosenny, 1939 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK