akryl, ołówek, drewno; wys. całkowita 55 cm, wymiar podstawy 15 x 15 cm; sygn. i dat na krawędzi: Winiarski 1972. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, Warszawa, - kolekcja prywatna, Kraków.

42. Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)
Obiekt przestrzenny, 1972