olej, płótno; 100 x 80 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2021 / „ORZEŁ” Allen Mack, na krośnie malarskim: Allen Mack ' 2021.

57. Allen MACK (ur. 2001)
Orzeł, 2021

Sprzedane za 6 500 zł (7 800 zł z opłatą aukcyjną)