olej, płótno; 60 x 60 cm; sygn. i dat. l. d.: The Krasnals ‘2021; sygn., dat. i opisany na odwrocie: I’m a Rocket Man / Old Good Times / Elton John / ‘ 2021 / The Krasnals / Whielki Krasnal.
58. Grupa THE KRASNALS
I’m a Rocket Man, 2021
"Interesuje mnie wzięcie udziału w licytacji obrazu 58. Grupa THE KRASNALS|I’m a Rocket Man, 2021 podczas [nazwa aukcji], proszę o więcej informacji"
Wyślij formularz
Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z postanowieniami Polityki Prywatności :domain oraz rozumiem ich treść, wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach prowadzonych przez Firmę w zakresie niezbędnym do realizacji korzystania i świadczenia usług zgodnie z Polityką Prywatności. *
Zamknij
tytuł
Anuluj
OK