akryl, płótno; 80 x 80 cm; sygn. l. d.: B. JARMOLIŃSKI; sygn., dat. i opisany na odwrocie: „DEJA VU” / B. JARMOLIŃSKI 2013.

60. Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)
Deja vu, 2013