olej, płótno; 120 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Kat. Karpowicz 21; na odwrocie opis autorski: KATARZYNA KARPOWICZ / 120 x 120 * / olej / płótno / 2021 obok tytuł: „Siła Sióstr”. WYSTAWIANY: - Nie trzeba słów, Galeria Triada, Gdańsk, 3 – 17 września 2021

61. Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985)
Siła sióstr, 2021