fotografia barwna, fine art print, papier Hahnemuehle Photo; 101 x 141 cm; wydruk autorski, nakład: 1/15; do fotografii dołączony jest certyfikat autentyczności.

69. Sonia SZÓSTAK (ur. 1990)
Zuzanna, 2014

W pracy zwracam uwagę na wszystko! Na dobre zdjęcie musi złożyć się wiele czynników – czasem też szczęście. Kluczowe dla mnie jest z pewnością światło, bo pracuję tylko na naturalnym, więc często moje zdjęcia są od niego zależne. To, kogo się fotografuje, też ma ogromne znaczenie – ważne jest porozumienie z daną osobą. – Sonia Szóstak

 

Sonia Szóstak jest autorką fotografii posiadających wyjątkową aurę, o lirycznym wydźwięku. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi kreuje kadry swobodnie poruszając się w tematach fotografii modowej, podróżniczej i portretowej niekiedy nawiązując do kompozycji Petera Lindberga, Erwina Olafa czy klasyków malarstwa światowego jak Tycjan czy Georgione. Jej zdjęcia były publikowane w magazynach m.in. „Rolling Stone”, „Vogue”, „Elle”, „Harper’s Bazaar”, „Numéro”, „Porter Magazine”, „L’Officiel”, „K-MAG”. Jej modelkami były m.in. Cara Delevingne, Monica Bellucci, Małgorzata Bela, Daga Ziober, Lara Stone. Uczestniczyła w tworzeniu kampanii reklamowych takich marek jak Balmain, Chloe, Levis.

Sprzedane za 12 000 zł (14 400 zł z opłatą aukcyjną)

Skontaktuj się z nami w sprawie udziału w aukcji

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda