akwarela, gwasz, tusz lawowany, papier; 30,5 x 23 cm; sygn. i dat. p. d.: WKossak 96 (inicjały wiązane). PROWENIENCJA: - Dom Aukcyjny Agra Art (aukcja z dn. 16.10.2016 poz. kat. 19), - ze zbiorów Zdzisława Pręgowskiego (1912-1998).

7. Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Huzar Wielkiej Armii, 1896