WALLSPACE Gallery

to nowoczesna galeria sztuki skupiająca się na wysokiej jakości polskiej oraz międzynarodowej sztuce współczesnej oraz dawnej.

Kompetentne oraz innowacyjne podejście do rynku sztuki jest jednym z głównych filarów działalności, mającym na celu skupić w zbiorach galerii prace najlepszych oraz najbardziej perspektywistycznych artystów. W galerii prezentowane są różnorodne dzieła sztuki, takie jak obrazy, rzeźby, prace na papierze czy też zdjęcia. WALLSPACE Gallery nie ogranicza się w swoim postrzeganiu sztuki - najważniejszy jest niepowtarzalny wyraz artystyczny.

Prezentowani w galerii artyści cieszą się dużym uznaniem kuratorów, kolekcjonerów, muzeów czy krytyków i są umieszczani w ważnych kolekcjach, muzeach, domach aukcyjnych oraz galeriach w Polsce czy też w Europie.

Głównym celem galerii jest tworzenie niezapomnianych wystaw i rozwijanie kariery wschodzących współczesnych artystów oraz popularyzowanie twórczości tych, którzy już odeszli poprzez tworzenie wystaw, udział w targach sztuki oraz innych akcjach promocyjnych.

WALLSPACE Gallery została założona w 2021 roku przez trzech pasjonatów, którzy połączyli swoją wiedzę, doświadczenie oraz pomysły na ulepszenie rynku sztuki. Galeria znajduje się w historycznej, starej części Warszawy pod adresem Foksal 15, w pięknie wyremontowanej kamienicy, przypominającej o dawnym, artystycznym charakterze tejże ulicy. Historia, która w tej kamienicy łączy się z nowoczesnością, to świetne zdefiniowanie oblicza WALLSPACE Gallery, która chce w sposób wysublimowany spajać te dwie skrajne ze sobą rzeczy.

W galerii znajduję się ponad 120 m2 powierzchni wystawienniczej w pomieszczeniach z wysokim sufitem.

Sprzedaj swoje dzieło

WALLSPACE Gallery specjalizuje się w sprzedaży prac uznanych, a także wschodzących artystów. Jeżeli posiadasz obraz, rzeźbę, fotografię czy inną formę dzieła sztuki, skontaktuj się z nami, a nasz wykwalifikowany zespół pomoże w ustaleniu i osiągnięciu najlepszej ceny za Twój obiekt za sprawą skutecznej promocji online, a także poprzez sprzedaż galeryjną i prywatną.

Jak to działa?

Krok 1

Pokaż nam swoje dzieło

Zadzwoń, napisz lub umów się na wizytę w galerii i pokaż swoje dzieło sztuki. Nasz zespół ekspertów sprawdzi, zweryfikuje oraz oceni Twoje zgłoszenie. Pamiętaj! Jeżeli przesyłasz do nas zdjęcie drogą mailową, prosimy Cię o jak najlepszą jakość fotografii, tak abyśmy mogli dokładnie się jej przyjrzeć. Jeżeli jest to możliwe, dołącz opis dzieła sztuki, aby przyspieszyć proces. Po naszej wewnętrznej analizie zostanie Ci przedstawiona bezpłatnie wycena.

Krok 2

Wystawa dzieła na rynku

Po akceptacji przedstawionych warunków, będziemy aktywnie promować Twoje dzieło sztuki na rynku poprzez zaoferowanie go naszym obecnym klientom oraz osobom, które co miesiąc kontaktują się z naszą galerią i odwiedzają nasze social media. Ponadto będziemy mogli prezentować je również fizycznie na ścianach naszej galerii, tak aby odwiedzający mogli zobaczyć na własne oczy jego piękno.

Krok 3

Sprzedaż dzieła

W całym procesie sprzedaży pozostaniemy w stałym kontakcie i będziemy informować Cię na bieżąco o wszelkim zainteresowaniu oraz o otrzymanych ofertach dotyczących Twoich prac. Po zaakceptowaniu oferty zorganizujemy płatność w ciągu 14 dni roboczych, a nasz zespół logistyczny zorganizuje wysyłkę do kupującego.

Skontaktuj się z nami w sprawie sprzedaży

+48 798 107 380
info@wallspacegallery.pl

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda